İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Bursa, Eskişehir, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, İskenderun, Samsun, Trabzon ve Artvin’de hizmet verebilen Viking Gümrük Müşavirliği, Viking Project Logistics (www.vpl.com.tr) firması ile grup şirketi olup 360 derece entegre lojistik hizmeti yaratabilecek bir yapıya sahiptir. Bu sayede çözüm ortaklarının her türlü mevzuat danışmanlığı, dış ticaret eğitimi, maliyet çalışması, gümrükleme, depo, antrepo, proje taşımacılığı, yurtiçi nakliye, uluslararası nakliye gibi gümrüklü ya da gümrüksüz işlemlerini Viking güvencesiyle tek bir elden esnek ve butik şekilde zamandan ve de maliyetten tasarruf sağlayarak yapabilmektedir. 
 
Bununla beraber, tedarik zincirinin her halkasında tek tek de çözüm üretebilen Viking, sizlerin beklentilerinizi ve tüm süreçlerinizi kendi bünyesinde tek bir noktadan organize edebilecek yapıya sahiptir.
 
Çalışma şeklimizi, sizin için kurulmuş bir gümrükleme ya da lojistik şirketi ve sadece size hizmet eden bir yapı olarak düşünebilirsiniz. 
Dış ticaretin her alanındaki tecrübelerimizi, yenilikçi bir bakış açısıyla fayda maliyet analizi yaparak sizlerle paylaşmaktayız.
 
İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği üyesi olan firmamız, Gümrük Müşavirleri Etik Beyanı'nı imzalayarak mesleğin hakettiği itibarı kazanması için taahhütte bulunmuştur.

 

 

Teklif Al

Projeleriniz için bizimle iletişime geçin.