Viking Project Logistics’in hizmetleri, uluslararası proje taşımacılığında farkını ortaya koyar. Geniş network ağıyla Dünya’daki hemen hemen bütün limanlara ulaşım sağlayabilen Viking Project Logistics, limanlardan da teslim edilecek noktaya iç transfer imkanı sunarak kapıdan kapıya, tüm hizmetler içinde taşımacılık yapan uluslararası lojistik firmalarındandır. Viking Project Logistics, uluslararası taşımacılığın gerektirdiği gümrük işlemleri, transit taşımacılık, yol izinleri gibi bürokratik işlemleri ve teslim noktasına giden rotanın karmaşıklığına ve gerekliliklerine göre özel kombine taşımacılık stratejilerini uzman kadrosuyla özel olarak sizin için tamamlar, uluslararası lojistik firmaları sayesinde size hiçbir yük, işlem ve rota ağır gelmez.

Her Yüke Özel Araç Filosu

Yükünüzün özelliklerine, hassas noktalarına ve taşınma prosedürlerine göre özel araç temin edilir. Yük, yapılması gereken monte, demonte, brandalama, lashing gibi her türlü işlem yapılır, özel vinçlerle uygun araçlara yüklenir. Gabari dışı yüklerde yol izinleri ve escort hizmeti sağlanarak, yükün hasarsız teslimi sağlanır.

Uzman Ekip

Deneyimli ve işinde uzman olan kişilerden oluşan ekibimiz her yüke, her rotaya göre stratejiler oluşturup, yükü hasarsız teslim eder. Taşımanın her aşamasında, alanında uzman kişiler devreye girer ve bütün olası kazaların önüne geçilir.

Geniş Network Ağı

Dünyanın her yerindeki uluslararası lojistik firmaları iş ortaklarımız sayesinde göndereceğiniz yükleriniz, dünyanın neresine gidiyor olursa olsun ya da nereden geliyor olursa olsun, ülkenin prosedürlerine göre tüm bürokratik işlemleri halledilir. Yükler teslim edileceği noktaya güvenle sevk edilir.

Sektörde 26 Yıllık Tecrübe

Türkiye’de uluslararası lojistik firmaları denilince akla gelen firmamız Viking Project Logistics’i 1993 yılında kurduk. O gün bugündür var gücümüzle çalışıp, sektördeki tüm gelişmeleri kendimize entegre ediyor, gelişen teknolojinin de yardımıyla daha da büyüyerek gücümüze güç katıyoruz. Dünya standartlarındaki hizmetlerimiz ve rekabetçi fiyatlarla sektörde en iyilerle yarışıyoruz. Günümüze kadar inşaattan petrokimyaya, yenilenebilir enerjiden madenciliğe birçok sektöre, iş makinelerinden beton santrallerine, hatta tehlikeli yüklere kadar yüzlerce yükün taşımacılığını başarıyla tamamladık.

Müşterilerimizin projelerinde maksimum tatmin sağlamak amacıyla uzmanlığın ve ekip motivasyonunun önemine inanan Viking Project Logistics olarak, çözüm odaklı olmayı temel prensibimiz olarak kabul ederiz. Gücümüzü teknolojiden ve 26 yıllık tecrübemizden alarak doğru  çözümlerimizlegüvenli bir taşıma sunuyoruz.

VİKİNG PROJECT LOGİSTİCS

Viking Project Logistics, özellikle gabari dışı ve ağır tonajlı yüklerin taşınması konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir nakliye şirketidir. Viking Project Logistics piyasanın ihtiyacı olan, kusursuz doğru teslimat yapmayı ilke edinmiş uzman proje ekibiyle kargo lojistiğine yönelik olarak 1993 yılından beri hizmet vermektedir.

BİZİ TAKİP EDİN

EN ÇOK OKUNANLAR

Her Yüke Özel Proje Taşımacılığı

PROJE TAŞIMACILIĞI