Viking Grup Gümrük Hizmetleri

Viking Projects Logistics olarak, gümrük hizmetlerinden depo hizmetlerine kadar tek elden çözümler üretiyorum. Viking Grubumuz sayesinde konusunda uzman ve deneyimli kadromuzla beraber, ülkemiz genelinde ihracat ve lojistik alanında sektörel eksikleri tespit edip düzeltmek için çalışmalar yürütüyoruz. 20 yılı aşkın tecrübemizle lojistik sektöründe önde gelen çözüm ortaklarından olmanın gururunu yaşıyoruz.

Doğru Çözüm

Nakliyelerde A’dan Z’ye sağladığımız çözümlerimize Viking Gümrükleme ile gümrük hizmetleri de dahil. İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Bursa, Eskişehir, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, İskenderun, Samsun, Trabzon ve Artvin’de Viking Gümrük Müşavirliğinin de katkısıyla, 360 derece entegre lojistik hizmeti yaratabilecek bir yapıya sahibiz. Bu sayede çözüm ortaklarının her türlü mevzuat danışmanlığı, dış ticaret eğitimi, maliyet çalışması, gümrük hizmetleri, depo, antrepo, proje taşımacılığı, yurtiçi nakliye, uluslararası nakliye gibi işlemlerinizi Viking güvencesiyle tek bir elden, zamandan ve de maliyetten tasarruf sağlayarak yapabilmekteyiz.

Güvenilir Hizmet

Viking Gümrükleme ile birlikte gümrük hizmetleri dahil tedarik zincirinin her halkasında tek tek de çözüm üretebilen Viking Grup olarak, müşterilerimizin beklentilerini ve tüm süreçlerini kendi bünyemizde tek bir noktadan organize edebilecek yapıya sahibiz. Dış ticaretin her alanındaki tecrübelerimizi, yenilikçi bir bakış açısıyla fayda maliyet analizi yaparak sizlerle paylaşmaktayız.  İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği üyesi olan firmamız, Gümrük Müşavirleri Etik Beyanı'nı imzalayarak gümrük hizmetlerinin hakettiği itibarı kazanması için taahhütte bulunmuştur.

Lojistiğe Yeni Bir Soluk

Sektördeki hizmet anlayışına yeni bir soluk getirerek, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişip çözüm ortaklarını geliştirmek misyonumuz ile teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarımız ile beraber müşterilerimize sunuyoruz. Butik ve esnek hizmet anlayışımız ve şeffaf, özverili çalışmalarımız sayesinde sizlere her zaman doğru çözümleri öneriyor, kalite odaklı hizmet veriyoruz.

Viking Grup olarak; güvenli, zamanında, uygun maliyetli ve kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için durmaksızın çalışıyoruz. Sadece standart yüklerinizi değil, aynı zamanda gabari dışı yüklerinizi, özel proje gerektiren yüklerinizi ve hatta teklikeli yüklerinizi bile yönetmenize yardımcı olabilecek deneyimli ekibimizle lojistik ve gümrük hizmetleri vermekteyiz. Denizyolu havayolu, demiryolu ve karayolu taşımacılığı çözümlerimizle sizlere tek kalemde tüm hizmetleri sunmaktayız.

 

 

 

VİKİNG PROJECT LOGİSTİCS

Viking Project Logistics, özellikle gabari dışı ve ağır tonajlı yüklerin taşınması konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir nakliye şirketidir. Viking Project Logistics piyasanın ihtiyacı olan, kusursuz doğru teslimat yapmayı ilke edinmiş uzman proje ekibiyle kargo lojistiğine yönelik olarak 1993 yılından beri hizmet vermektedir.

BİZİ TAKİP EDİN

EN ÇOK OKUNANLAR

Endüstriyel Taşımacılık Nedir?

Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı