Viking Project Logistics ile Hiçbir Yük Ağır Gelmez

Viking Project Logistics, özellikle gabari dışı ve ağır tonajlı projeler kapsamına giren yüklerin taşınması konusunda uzman olan uluslararası bir lojistik şirketler bütünüdür. Nakliye işlerini emanet eden müşterilerine, yüklerin alımından son noktaya teslimine kadar gereken tüm işlemleri bünyesinde bulundurduğu kollar sayesinde, tek elde toplayan kapsayıcı bir hizmet sunar. Yüklerin taşınması sırasında gerekli tüm bürokratik işlemleri de Viking Gümrük’ün yardımıyla hallederek müşterilerine uğraşılacak hiçbir iş bırakmaz. Servis verdiği endüstriyel alanlar inşaat, petrol, gaz, yenilenebilir enerji, madencilik, iş makineleri ve beton santralleri, tehlikeli madde ve savunma sanayi sektörüne kadar birçok iş kolunu kapsar.

Viking Project Logistics Hizmetleri

Viking Project Logistics’in amacı düşük maliyetlerle kaliteli, güvenli ve doğru zaman yönetimini esaas alan bir hizmet sunabilmektir. Uzman ekibimiz sadece standart yükleriniz için değil, gabari dışı ve hatta tehlikeli yükleriniz için deneyimli ve yardıma hazırdır. Uzmanı olduğu denizyolu taşıma hizmetlerinin yanında hava, demiryolu ve karayolu çözümleri ile de özel veya kombine taşımacılık hizmetleri sunar. Geniş hizmet yelpazesiyle aradığınız çözüm ortağı: Viking Project Logistics.

Sektörde yıllara dayanan tecrübeleri sırasında; buhar ve gaz türbinleri, fabrika ve enerji santrali ekipmanları, transformatör, kondansatör, ısı kazanları, basınçlı kaplar, demir çelik fırınları, baca, ekskavatör ve iş makineleri gibi yükler taşımış olan Viking Project Logistics’in başlıca hizmetleri;

Gemi Kiralama
Nehir Taşımacılığı
FCL/FTL ve LCL/LTL Standart Kargo Taşımacılığı
Gemi Öncesi ve Sonrası İç Taşıma
Karayolu Gabari Dışı Ağır Yük Taşımacılığı
Kargo Gözetimi ve Raporlama (Survey)
Liman İçi Depolama ve Antrepo Hizmetleri
Liman Yükleme ve Tahliye Hizmetleri
Vinç Kiralama Hizmetleri
Kargo Sabitleme (Lashing)

Servis Verilen Destinasyonlar

Viking Project Logistics, Avrupa’daki tüm çıkış ülkelerinden BDT ülkelerine, çoğunlukla da Türkmenistan, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan’ın yanı sıra Tacikistan, Özbekistan ve Afganistan’a direkt/aktarmalı karayolu taşımacılık çözümleri sunar. Buna ek olarak, temel işlerinden birisi olarak Viking Project Logistics herhangi bir Türkiye limanından denizyoluyla gelen gabari dışı/ağır tonajlı yükleri de varış yerine kadar emniyetli bir şekilde teslim eder.

Çözüm Ortağınız: Viking Project Logistics

Müşterilerinin projelerinde maksimum tatmin sağlamak amacıyla uzmanlığın ve ekip motivasyonunun önemine inanan Viking Project Logistics, çözüm odaklı olmayı temel prensibi olarak kabul eder. Her zorluğu yeni bir fırsat olarak gören genç, dinamik ekibi, gücünü teknolojiden ve tecrübesinden alan çözümleri sayesinde güvenli bir taşıma sunar.

 

VİKİNG PROJECT LOGİSTİCS

Viking Project Logistics, özellikle gabari dışı ve ağır tonajlı yüklerin taşınması konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir nakliye şirketidir. Viking Project Logistics piyasanın ihtiyacı olan, kusursuz doğru teslimat yapmayı ilke edinmiş uzman proje ekibiyle kargo lojistiğine yönelik olarak 1993 yılından beri hizmet vermektedir.

BİZİ TAKİP EDİN

EN ÇOK OKUNANLAR

Konteyner Taşımacılığı

Çözüm Ortağınız: Viking Project Logistics